Copyright © 2017 by Rypáček Luboš  ·  Všechna práva vyhrazena  ·  Desing by VIRrrrrus
Klíče a příslušenství
Bezpečností kování
Poštovní schránky
Trezory a schránky
Systémy generálního klíče
Autoklíče a obaly
Visací zámky
Cylindrické vložky
Interiérové kování
Zadlabací zámky
Samozavírače a závory
Přívěšky a popruhy
Panty,řetězy,zarážky apod.
Gravírování štítků a jmenovek
Sjednocení vložek - jeden klíč
Přestavby vložek podle klíče
Servis cylindrických vložek
Provádíme sjednocení uzamykacích systémů na jeden klíč od firmy EVVA-Guard, STAR,FAB,
Mul-T-Lock, CES a CISA .Už nemusíte nosit objemné svazky klíčů, na všechny vaše zámky vám postačí jediný stejný klíč (SU-sjednocený uzávěr).
Jestliže váš svazek klíčů připomíná závaží a v jednotlivých klíčích máte chaos , je načase s tím něco dělat . Nenechte si klíči zatěžovat život .
Když využijete naší službu sjednocování vložek,visacích zámků,přídavných zámků atd., bude Vám stačit jeden klíč na libovolný počet zámků. Systém je možné využít jak pro domácí, tak i pro firemní prostředí. Tento systém Vás jednoduchým a bezpečným způsobem zbaví starosti s používáním mnoha různých klíčů a jejich hledáním , který klíč patří k tomu správnému zámku . Například pro vstupní dveře , garáž , branku , sklep , dílnu nebo zahradní domek nemusíte používat samostatné klíče , ale postačí vám jeden společný klíč . Nebo jen třeba k bytu a chalupě , ale také i jen pro hlavní a přídavný zámek na vstupní dveře bytu , nebo rodinného domu . Uvedené sjednocení vám nabízíme u vybraných řad výrobků firem EVVA, GUARD, Mul-T-Lock , FAB,CISA a CES.
Zavolejte nám a my Vám najdeme co nejlepší řešení pro konkrétní situaci včetně dodání libovolného počtu klíčů. Informace  Vám podáme telefonicky, emauilem,nebo osobně na naší prodejně.Zaměřujeme se na prodej kvalitních výrobků renomovaných firem
Bezpečnostní dveře
Dálkové ovladače pro vrata
Okenní žaluzie
LERY
Klíčové centrum